Yüz Yogası Hareketleri Nelerdir?

Türkiyede bu konuda ciddi ve profosyonel çalışma yapan en çok bilinen isim Lourdes Çabuktur. Ve tabi kendi yazdığı yüz yogası kitabı da var . İsmi ise Gençlik Güzellik Yüz yogası. Sanırım bu kitabı nerede bulabilirim demeden bi kitapçılara baksanız iyi olur. Bu yogacı kadın baya meşhur, görüntüleri videoları falan televizyonda Tv internette falan çıkar. Konusunda tam bir uzman. Kitabında da resimli anlatımlar mevcut burda tek tek gösteremem. Üstelik kendine ait bir websitesi de var. Onu da inceleyin derim ben.
Artık kitaptan baka baka egzersizleri uygularsınız. Bu çalışmalar dudak, yanak çene boyun alın burun göz altı kaş ve çevresine çok iyi gelmektedir. Kırışıklık giderici hareketler yapabilirsiniz. Özellikle kadınlar dudak dolgunlaştırmayı çok merak ediyorlar. Dudak çizgilerini belirginleştirmek için de özel hareketler var. Yoksa dudak içine silikon yaptırmanın gereği yok. yüz yogası merkezleri için Ankara istanbul izmir den başka şehirlerde var mıdır? ben sanmıyorum. Siz gene de araştırın..

Check Also

Yüz Yogası nedir Nasıl yapılır ? Aklınızdaki Sorular ve Cevapları..

Heryaştan insanda yaşlanmaya dayalı olarak sarkmalar ve kırışıklıklar başgöstermeye başlar. İklime ve cilt yapısına göre …