Dünyanın ilk katlanabilir Pilates’i

Özel kilit mekanizması, kolayca katlanabilen tekerlekleri, üstün kalitesi ile dünyanın ilk ve tek katlabilir-taşınabilir pilates cihazı Peak PilateSystem Delux ülkemizde… Son yılların gözde sporu pilates’i artık daha fazla stüdyoda bulabilecek ve dilerseniz evinizde istediğiniz zamanda ve sıklıkta, eğitmen eşliğinde yapabileceksiniz. Üstelik bunun için kocaman bir salona, özel bir odaya ihtiyacınız olmayacak. Profesyonel bir pilates stüdyosunda bulabileceğiniz en üst seviyede kalite ve hareket kabiliyetini, dünyanın ilk ve tek katlanabilir pilates cihazı Peak PilateSystem Deluxe’de bulacaksınız

Bugüne kadar pilates, yer probleminden dolayı ancak tesislerde sunulabilen bir hizmetti. Peak PilateSystem Deluxe, kaliteli egzersiz sağlamanın yanı sıra katlanabilme özelliği ile yer problemine kesin çözüm getiriyor.
Kuleli (tower) pilates cihazları ile yapılan tüm çalışmaların yapılabildiği bu sistem, hareketlerin etkili ve akıcı yapılabilmesi için gerekli tüm donanıma fazlasıyla sahip.
Peak PilateSystem Deluxe, Dünyanın en önde gelen bilgisayarlı kondisyon ve fitness cihazları üreticisi Life Fitness’ın Türkiye Mümessili ve Genel Distribütörü olan EKS LTD. ŞTİ. güvencesiyle Türkiye pazarına sunulmaktadır.

Check Also

Pilates topuyla doğum trendi

Adı pilatesle özdeşleşen eski manken Ebru Şallı’nın ikinci çocuğunu pilates topu üzerinde doğurabileceğini açıklamasının ardından …